В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 23 по 26 травня у м. Бахмут (Донецька область) проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА. 


Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській Спартакіаді

Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській СпартакіадіЗ 19 по 22 травня в м. Миколаїв проходили фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю.


В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з шахів

В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з шахівЗ 1 по 10 травня в м. Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з вадами зору.


Гідний виступ луганських плавців на турнірі в Ужгороді

Гідний виступ луганських плавців на турнірі в УжгородіЗ 12 по 14 травня в м. Ужгород проходив відкритий турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Хороші результати показали луганські спортсмени.


В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання

В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання12 медалей Всеукраїнської першості завоювала команда Луганської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.


Спортсмени з інвалідністю з Луганщини прийняли участь в чемпіонаті України з шахів

Спортсмени з інвалідністю з Луганщини прийняли участь в чемпіонаті України з шахів З 17 по 26 квітня 2018р. у м. Рівне проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. 


Збірна України з футболу здобула важливу перемогу

Збірна України з футболу здобула важливу перемогу28 квітня, в м. Позобланко (Іспанія) відбувся відбірковий матч з футболу серед глухих спортсменів до ЧЄ-2019 (Іспанія проти України). 


У Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат області з більярдного спорту

У Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат області з більярдного спорту26 квітня в клубі спортивного більярду «Карамболь» (м. Сєвєродонецьк) пройшов чемпіонат Луганської області з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед людей з вадами слуху.


ІІ тур обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю пройшов у Кремінній

ІІ тур обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю пройшов у Кремінній24 квітня в Кремінній, на стадіоні спортивної бази «Олімп» пройшов ІІ тур обласної Спартакіади «Повір у себе» з шахів та легкої атлетики серед дітей з інвалідністю Луганської області.


Спортсмени з інвалідністю вдало виступили у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

Спортсмени з інвалідністю вдало виступили у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»10-13 квітня в м. Кам'янське пройшли фінальні змагання XXV Спартакіади "Повір у себе" з плавання серед дітей з інвалідністю, присвяченій 27-й річниці Незалежності України. «Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.