В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетики

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетикиЗ 28 по 30 червня в м. Бахмут проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА.


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №173/2018

Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів

 


Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих.

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". 


Люди з інвалідністю Луганщини пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині

 

Люди з інвалідністю Луганщини пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині

 

З 18 по 29 червня луганські інваліди пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині.

 

 


У центрі «ЛЕЛЕКА» 14 червня відбулася зустріч представників ІНВАСПОРТу з вихованцями та їхніми батьками.

14 червня відбулася зустріч голови ІНВАСПОРТу Луганської області Юрий Кравченко та з головою Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю Николай Надуличный ,з вихованцями та їхніми батьками. Юрій Кравченко, директор Луганського регіонального центру фізкультури та спорту осіб з інвалідністю ІНВАСПОРТ, наголосив, що спорт дуже важливий в житті кожної дитини. Завдяки йому зміцнюється здоров’я, юні спортсмени матимуть змогу брати участь спортивнтх змаганях та олімпіадах . У майбутньому навіть деякі стануть паралімпійськими чемпіонами.


В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу

В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісуЛуганський регіональний центр «Інваспорт» 9 червня в Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ1 провів міські змагання з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху.


ВІТАЄМО РИММУ ФЕДОРІВНУ СТАРОСТІНУ З 80-річчям!

ВІТАЄМО РИММУ ФЕДОРІВНУ СТАРОСТІНУ З 80-річчям! Учора святкувала свій ювілей Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з легкої атлетики – Римма Федорівна Старостіна.


В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики29 травня на Сєвєродонецькому стадіоні «Хімік» відбулися спортивні змагання з легкої атлетики «Весняні старти» серед людей з інвалідністю. 


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 23 по 26 травня у м. Бахмут (Донецька область) проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА. 


Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській Спартакіаді

Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській СпартакіадіЗ 19 по 22 травня в м. Миколаїв проходили фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю.«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.