Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок

Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок29 листопада, у приміщенні КДЮСШ№1 відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю. Змагання присвячені міжнародному Дню людей з інвалідністю.


У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю

У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю28 листопада, у КДЮСШ№1 міста Сєвєродонецьк проходив обласний турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю. Змагання присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю.

 

 


Луганські плавці вдало виступили на змаганнях в Полтаві

Луганські плавці вдало виступили на змаганнях в ПолтавіЗ 16 по 18 листопада, в м. Полтава проходив Відкритий Чемпіонат Полтавської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю пам’яті О.В.Дяченка.


Карина Янчук стала чемпіоном України з карате

Карина Янчук стала чемпіоном України з карате10-11 листопада в м. Полтава проходив чемпіонат України з карате серед спортсменів з вадами слуху.


Вдалий виступ Луганських спортсменів на Всеукраїнських змаганнях з шахів

Вдалий виступ Луганських спортсменів на Всеукраїнських змаганнях з шахівЗ 6 по 11 вересня у селещі Коблеве, Миколаївської області проходили фінальні змагання XXV Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з шахів серед дітей з інвалідністю.


У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики

У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетикиЗ 9 по 12 липня у місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового та фізичного розвитку.


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетики

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетикиЗ 28 по 30 червня в м. Бахмут проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА.


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №173/2018

Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів

 


Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих.

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". 


Люди з інвалідністю Луганщини пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині

 

Люди з інвалідністю Луганщини пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині

 

З 18 по 29 червня луганські інваліди пройдуть курс фізичної реабілітації на Львівщині.

 

 «Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.