У центрі «ЛЕЛЕКА» 14 червня відбулася зустріч представників ІНВАСПОРТу з вихованцями та їхніми батьками.

14 червня відбулася зустріч голови ІНВАСПОРТу Луганської області Юрий Кравченко та з головою Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю Николай Надуличный ,з вихованцями та їхніми батьками. Юрій Кравченко, директор Луганського регіонального центру фізкультури та спорту осіб з інвалідністю ІНВАСПОРТ, наголосив, що спорт дуже важливий в житті кожної дитини. Завдяки йому зміцнюється здоров’я, юні спортсмени матимуть змогу брати участь спортивнтх змаганях та олімпіадах . У майбутньому навіть деякі стануть паралімпійськими чемпіонами.


В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу

В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісуЛуганський регіональний центр «Інваспорт» 9 червня в Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ1 провів міські змагання з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху.


ВІТАЄМО РИММУ ФЕДОРІВНУ СТАРОСТІНУ З 80-річчям!

ВІТАЄМО РИММУ ФЕДОРІВНУ СТАРОСТІНУ З 80-річчям! Учора святкувала свій ювілей Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з легкої атлетики – Римма Федорівна Старостіна.


В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики29 травня на Сєвєродонецькому стадіоні «Хімік» відбулися спортивні змагання з легкої атлетики «Весняні старти» серед людей з інвалідністю. 


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 23 по 26 травня у м. Бахмут (Донецька область) проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА. 


Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській Спартакіаді

Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській СпартакіадіЗ 19 по 22 травня в м. Миколаїв проходили фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю.


В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з шахів

В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України з шахівЗ 1 по 10 травня в м. Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з вадами зору.


Гідний виступ луганських плавців на турнірі в Ужгороді

Гідний виступ луганських плавців на турнірі в УжгородіЗ 12 по 14 травня в м. Ужгород проходив відкритий турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Хороші результати показали луганські спортсмени.


В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання

В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання12 медалей Всеукраїнської першості завоювала команда Луганської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.


Спортсмени з інвалідністю з Луганщини прийняли участь в чемпіонаті України з шахів

Спортсмени з інвалідністю з Луганщини прийняли участь в чемпіонаті України з шахів З 17 по 26 квітня 2018р. у м. Рівне проходив чемпіонат України з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. «Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.