У Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

У Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 24 по 27 травня у м. Бахмут проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР.


У Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

У Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиСьогодні у Сєвєродонецьку, на стадіоні "Хімік" пройшли спортивні змагання з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю. 


Дмитриєнко Олександр Олександрович

Дмитриєнко Олександр Олександрович


Спортсмен Луганщини став чемпіоном світу з легкої атлетики!

Спортсмен Луганщини став чемпіоном світу з легкої атлетики! Олександр Дмитриєнко завоював золоту і срібну медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед спортсменів з вадами слуху. Змагання проходили в Таллінні з 14 по 17 березня 2019 року.


У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики

У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетикиЗ 9 по 12 липня у місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового та фізичного розвитку.


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетики

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетикиЗ 28 по 30 червня в м. Бахмут проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА.


В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики29 травня на Сєвєродонецькому стадіоні «Хімік» відбулися спортивні змагання з легкої атлетики «Весняні старти» серед людей з інвалідністю. 


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 23 по 26 травня у м. Бахмут (Донецька область) проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА. 


Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській Спартакіаді

Дебютний виступ луганських спортсменів у Всеукраїнській СпартакіадіЗ 19 по 22 травня в м. Миколаїв проходили фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю.


ІІ тур обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю пройшов у Кремінній

ІІ тур обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю пройшов у Кремінній24 квітня в Кремінній, на стадіоні спортивної бази «Олімп» пройшов ІІ тур обласної Спартакіади «Повір у себе» з шахів та легкої атлетики серед дітей з інвалідністю Луганської області.Назад Вперед
Наверх

«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.