Футбол

ФутболВ сентябре 2008 г. в детской юношеской спортивно школе инвалидов в г. Луганск была создана cборная команда Луганской области по футболу среди инвалидов с заболеванием (ДЦП). В состав команды входят спортсмены-инвалиды из Новопсковского р-н., г. Старобельск , г. Алчевск, г. Дебальцево, г. Краснодон, г. Снежное. Со времени основания команда приняла участие в 3 областных спартакиадах по футболу 2008 г. заняла 2 место, 2009 г. заняла 5 место, 2010 г. заняла 1 место. Команда участвовала в 2009г. в двух кубках Украины по мини футболу в г. Сумы (заняли 3-4 места). В июле 2010г участвовали в Чемпионате Украины по футболу (ДЦП) в г. Евпатория и заняли 9 место.

В 2009г. команда участвовала в чемпионате города Луганск по мини футболу среди здоровых спортсменов.

В 2009г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2010г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2011г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

В 2012г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

  


Україна - Італія 3:0. Результати відбіркового матчу з футболу до Дефлімпійських ігор 2021


До XXIV Дефлімпійських ігор 2022 року у Бразиліі! Данія - Україна - 0:7. Дмитро Бєлоусов оформив дубль

До  XXIV Дефлімпійських ігор 2022 року у Бразиліі!  Данія - Україна - 0:7. Дмитро Бєлоусов оформив дубльДо 24 Дефлімпійських ігор 2022року у Бразиліі! Данія - Україна - 0:7. Дмитро Бєлоусов оформив дубль.


Дефлімпійські чемпіони і призери долучилися до челенджу губернатора: не лінуйся - дома тренуйся

Дефлімпійські чемпіони і призери, спортсмени збірної Луганської області Дмитро Невенченко і Дмитро Бєлоусов долучилися до челенджу голови Луганської ОДА Сергія Гайдая  #НеЛінуйся_ВдомаТренуйся# 

Дефлімпійські чемпіони і призери долучилися до челенджу губернатора: не лінуйся - дома тренуйся


Спортивні вихідні для «Інваспорту»

Спортивні вихідні для «Інваспорту»В Сєвєродонецьку, в приміщенні КДЮСШ1 проходив чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху. Організатори змагань – Луганський регіональний центр "Інваспорт". 


Бєлоусов Дмитро Ігорович

Бєлоусов Дмитро Ігорович


Невенченко Дмитро Євгенович

Невенченко Дмитро Євгенович


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №173/2018

Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів

 


Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих.

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". 


Збірна України з футболу здобула важливу перемогу

Збірна України з футболу здобула важливу перемогу28 квітня, в м. Позобланко (Іспанія) відбувся відбірковий матч з футболу серед глухих спортсменів до ЧЄ-2019 (Іспанія проти України). Назад Вперед
Наверх

«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.