В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням слуху


До Міжнародоного дня шахів в Сєвєродонецьку пройшли змагання серед спортсменів з інвалідністю

До Міжнародоного дня шахів в Сєвєродонецьку пройшли змагання серед спортсменів з інвалідністю


12.05.2021р. у місті Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ № 1 проведено змагання з адаптивного скелелазіння серед дітей з інвалідністю.


В Кременній відбулися змагання серед дітей з інвалідністю в рамках обласної Спартакіади «Повір у себе». Організатори змагань – Луганський регіональний центр «Інваспорт».

 В Кременній, на базі ЛОФЦ «Олімп» змагалися спортсмени з плавання з порушенням опорно-рухового апарату і слуху. За результатами змагань, кращі спортсмени представлятимуть Луганщину у Всеукраїнських фіналах Спартакіади «Повір у себе», які відбудуться у Камянському 21-24 квітня (УОРА) і у Миколаїві 12-15 квітня (вади слуху). Склад збірної Луганської області: Олександра Величко, Кароліна Левіна. Мирон Пархомов, Матвій Холостов, Денис Чепіков,  Марія Уразовська і Артем Шепелюк.


У Лисичанську в рамках Спартакіади пройшли змагання з шашок серед спортсменів з інвалідністю

22 вересня у Лисичанську в рамках Спартакіади пройшли змагання з шашок серед спортсменів з інвалідністю із вадами слуху, ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового та фізичного розвитку. За регламентом турніру  спортсмени  засобом жеребкування були розподілені на групи, кращі з яких виходили до плей-офф. Так, за підсумками турніру  нагороди отримали:

1 місце – Бурлуцький Олексій;

2 місце – Бібік Олексій;

3 місце – Браговський Віктор.

Під час проведення були витримані необхідні вимоги щодо запобігання поширювання коронавірусу.під час проведення були витримані необхідні вимоги щодо запобігання поширювання коронавірусу.


Відкрито спортивний рік для занять в групах з фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю на вуличному майданчику «Спортивне містечко»

   Луганський регіональний центр "Інваспорт" відкрив спортивний рік для занять в групах з фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю на чудовому вуличному майданчику «Спортивне містечко», яке розташовано в Сєвєродонецькому парку по проспекту Космонавтів, 29. Зазначу, що проект «СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: «СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ» було створено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» в партнерстві з сєвєродонецькою громадою. Зазначимо, що під час проведення були витримані необхідні вимоги щодо запобігання поширювання коронавірусу.


В Кременной прошел чемпионат области по легкой атлетике

На базе спорткомплекса "Олимп" в Кременной прошел традиционный открытый чемпионат области  по легкой атлетике среди спортсменов с ограниченными физическими возможностями на призы Заслуженного тренера Украины Риммы Старостиной.  Организаторами соревнований выступили управление по делам молодежи и спорта Луганской ОГА и Луганский региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов «Инваспорт».


В Северодонецке определили лучших мастеров ракетки. 14 марта завершился финал Чемпионата области по настольному теннису
В Свеверодонецке люди с ограниченными физическими возможностями сыграли в бильярд

В Свеверодонецке люди с ограниченными физическими возможностями  сыграли в бильярд


В Северодонецке прошел чемпионат области по боулингу среди людей с ограниченными физическими возможностями

В Северодонецке прошел чемпионат области по боулингу среди людей с ограниченными физическими возможностямиНазад Вперед
Наверх

«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.