Футбол

ФутболВ сентябре 2008 г. в детской юношеской спортивно школе инвалидов в г. Луганск была создана cборная команда Луганской области по футболу среди инвалидов с заболеванием (ДЦП). В состав команды входят спортсмены-инвалиды из Новопсковского р-н., г. Старобельск , г. Алчевск, г. Дебальцево, г. Краснодон, г. Снежное. Со времени основания команда приняла участие в 3 областных спартакиадах по футболу 2008 г. заняла 2 место, 2009 г. заняла 5 место, 2010 г. заняла 1 место. Команда участвовала в 2009г. в двух кубках Украины по мини футболу в г. Сумы (заняли 3-4 места). В июле 2010г участвовали в Чемпионате Украины по футболу (ДЦП) в г. Евпатория и заняли 9 место.

В 2009г. команда участвовала в чемпионате города Луганск по мини футболу среди здоровых спортсменов.

В 2009г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2010г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2011г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

В 2012г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

  


Луганські плавці вдало виступили на змаганнях в Полтаві

Луганські плавці вдало виступили на змаганнях в ПолтавіЗ 16 по 18 листопада, в м. Полтава проходив Відкритий Чемпіонат Полтавської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю пам’яті О.В.Дяченка.


Карина Янчук стала чемпіоном України з карате

Карина Янчук стала чемпіоном України з карате10-11 листопада в м. Полтава проходив чемпіонат України з карате серед спортсменів з вадами слуху.


У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики

У місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетикиЗ 9 по 12 липня у місті Кропивницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового та фізичного розвитку.


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетики

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкої атлетикиЗ 28 по 30 червня в м. Бахмут проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА.


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №173/2018

Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів

 


Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих.

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". 


В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісу

В Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат міста з настільного тенісуЛуганський регіональний центр «Інваспорт» 9 червня в Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ1 провів міські змагання з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху.


В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики29 травня на Сєвєродонецькому стадіоні «Хімік» відбулися спортивні змагання з легкої атлетики «Весняні старти» серед людей з інвалідністю. 


В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

В Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 23 по 26 травня у м. Бахмут (Донецька область) проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, РФР та УОРА. Назад Вперед
Наверх

«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.