В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання

10-05-2018, 10:49

В Кам'янському пройшов Кубок України з плаванняВ Кам'янському пройшов Кубок України з плавання
В Кам'янському пройшов Кубок України з плавання12 медалей Всеукраїнської першості завоювала команда Луганської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

З 2 по 5 травня у Дніпропетровській області (місті Кам’янське) пройшов Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. Всього до змагань долучились понад 200 спортсменів з 24 областей.

Не дивлячись на те, що наша команда (6 спортсменів) дебютувала на змаганнях, представники Луганщини завоювали 12 медалей: дві золоті, п’ять срібних та п’ять бронзових.

Так, майстер спорту України, кандидат національної збірної Анна Мироненко принесла до скарбнички області 7 медалей: два золота, чотири срібла та бронзу.

Майстер спорту України Владислав Кулешин став бронзовим призером змагань. Сергій Орлов завоював срібну та бронзову нагороду і виконав норматив майстра спорту України. Анна Поліщук посіла третю сходинку п’єдесталу та виконала норматив 1-го розряду. Такий же норматив виконала Марина Нізова та завоювала бронзу всеукраїнської першості. Вікторія Гордієнко у ході змагань також виконала норматив 1-го розряду.

Тренують наших спортсменів Алексей Ганусенко та Надія Можаєва.