В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

31-05-2018, 10:49

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики29 травня в Сєвєродонецьку на стадіоні «Хімік» відбулися спортивні змагання з легкої атлетики серед людей з інвалідністю. 

– Головна мета змагань – селекційна, а саме надати інформацію нашим тренерам для пошуку спортсменів для тренувальних занять в своїх групах. Подібний захід плануємо також провести у вересні,   –  розповів начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко.  

Зазначимо, що в заході взяли участь вихованці Сєвєродонецького міського реабілітаційного центру, громадські організації «Ти не один» і Спортивна федерація глухих Луганської області.

        Учасники пробували свої сили в штовханні ядра, метанні м’яча (діти), бігу на дистанції 60 і 100 метрів, стрибки у довжину. 

          Організатори заходу – Луганський регіональний центр «Інваспорт» і Луганська обласна ДЮСШІ.  

В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиВ Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиВ Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики
В Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиВ Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиВ Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після закінчення змагань всі учасники змагань отримали грамоти, та сувеніри від організаторів.

 

 

 

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"

 


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.