У центрі «ЛЕЛЕКА» 14 червня відбулася зустріч представників ІНВАСПОРТу з вихованцями та їхніми батьками.

19-06-2018, 10:09

14 червня відбулася зустріч голови ІНВАСПОРТу Луганської області Юрий Кравченко та з головою Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю Николай Надуличный ,з вихованцями та їхніми батьками. Юрій Кравченко, директор Луганського регіонального центру фізкультури та спорту осіб з інвалідністю ІНВАСПОРТ, наголосив, що спорт дуже важливий в житті кожної дитини. Завдяки йому зміцнюється здоров’я, юні спортсмени матимуть змогу брати участь спортивнтх змаганях та олімпіадах . У майбутньому навіть деякі стануть паралімпійськими чемпіонами.

Протягом бесіди обговорювалися питання щодо реалізації занять спортом, які види пропонуються, відвідування дітей реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині та багато іншого.

Батьки та діти ставили запитання гостям, були дуже зацікавлені пропозицією. Вихованці хочуть займатися спортом, і вже замислюються, якому виду віддати перевагу.

Також відбувся круглий стіл,за котрим були присутні Наталья Овчаренко директор Попаснянський районний центр соціальної реабілітації "Лелека", з позаштатним радником губернатора Луганської області з питань захисту і прав осіб з інвалідністю, головою Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю Николай Надуличныйдиректором Попаснянського спортивного закладу «Відродження» Олександром Руденком та виконуючим обов’язки голови Попасняньскої районної ради Миколою Черніковим.

Під час зустрічі порушувалися питання щодо благоустрою центру, виділення транспорту, а також призначення тренерів для занять спортом з дітьми, місця проведення і т.і.

Щиро вдячні ,за запрошення Наталья Овчаренко до вашого закладу Попаснянський районний центр соціальної реабілітації "Лелека".Дякуемо дружньому колективу за вашу працю.


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.