Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч відбір до чемпіонату Європи серед глухих.

19-06-2018, 13:14

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". Нагадаємо, тренує дефлімпійську збірну України полтавець Олександр Верещака. Цього разу грали в нацзбірній семеро земляків. Перемога забезпечила українцям вихід до фіналу чемпіонату Європи, що наступного літа відбудеться в Греції.

Олександр Верещака, тренер команди України:Ми показали свою майстерність найвищого ґатунку сьогодні! Результат говорить сам за себе  7:0. Путівку вибороли до чемпіонату Європи в Греції. Наразі команда оновлюється  зміна поколінь. Тому сподіватимемося, що вийдемо на найвищий рівень у підготовці до чемпіонату Європи. Дефлімпійськими чемпіонами були, тому наша мета  стати чемпіонами Європи!

Тренер команди Данії: Дуже важко було! Грати проти однієї з найсильніших команд світу. На мою думку, найкращі команди  це Туреччина, росія та Україна. Сьогодні опонент показав найвищий рівень гри, ви сильніші набагато! Мої здалися в останні 10 хвилин матчу, а старалися всього то .. тільки на початку гри. Окей, якби 0:4 програли, але пропустити тричі за 10 хвилин  це вже неподобство. Чи чесно, що ми з нулем програли? Так! Може, один могли забити, але так, все чесно  наш результат це нуль.

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих.


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.