У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю

29-11-2018, 08:54

У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністюУ Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю28 листопада, у КДЮСШ№1 міста Сєвєродонецьк проходив обласний турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю. Змагання присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю.

В турнірі взяли участь близько 20 дітей з міст та районів області. 

За результатами змагань у шахах перемогу виборов Данііл Коваленко (Сєвєродонецьк), другим став Вадим Самарець (Рубіжне), третє місце у Данила Пасічника (Рубіжне). У змаганнях з шашок кращим став Артем Цебрій (Рубіжне), другим – Денис Савченко (Рубіжне), третє місце у Юрія Ямнова (Сєвєродонецьк).

Щиро вітаємо юних спортсменів!

У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністюУ Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю

У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю
У Сєвєродонецьку пройшов турнір з шахів та шашок серед дітей з інвалідністю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, на цьому обласні спортивні заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю не закінчуються. 29 листопада у Сєвєродонецьку (КДЮСШ№1) об 11.00 пройде обласний турнір з шахів та шашок серед дорослих спортсменів з інвалідністю.

 

 

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.