Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок

30-11-2018, 16:34

Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашокСпортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок29 листопада, у приміщенні КДЮСШ№1 відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю. Змагання присвячені міжнародному Дню людей з інвалідністю. Цього року до турніру долучились близько 30 спортсменів з інвалідністю із міст Лисичанська та Сєвєродонецька. Привітав присутніх заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Олексій Бльоскін (Алексей Блёс). Він зазначив, що даний Турнір продовжує низку обласних заходів до Міжнародного Дня людей з інвалідністю. 

– Приємно, що подібні спортивні заходи збирають все більше охочих випробувати свої сили. Бажаю учасникам гарних вражень та спортивного азарту, – сказав Олексій Бльоскін.

Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашокСпортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок

 

 

 

 

 

 

 

 

Так, за результатами турніру з шахів кращим став Валерій Золотарьов (Лисичанськ), друге місце у Данііла Коваленко (Сєвєродонецьк), третє – Микола Краюшкін (Сєвєродонецьк).

У змаганнях з шашок п’єдестал пошани посіли: І місце – Тагір Набіулін (Сєвєродонецьк), ІІ місце – Сергій Цегельник (Сєвєродонецьк), ІІІ місце – Василь Чаплай (Сєвєродонецьк).

Спортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашокСпортсмени з інвалідністю змагались на турнірі з шахів та шашок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.