3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністю

5-12-2018, 15:43

3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністю3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністюДитячі змагання зібрали понад 40 учасників даної категорії різного віку з міста Сєвєродонецька. До спортивного заходу також долучились і дорослі. Захід присвячено Міжнародному дню людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня.

Привітав учасників заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Олексій Бльоскін. Він подякував юним учасникам за активність та побажав їм отримати масу позитиву та гарного настрою від заходу.

3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністюПрограма змагань включала: човниковий біг (командна естафета), стрибки у довжину (з місця), удари м’ячем по воротах, кільцеброс, закидання баскетбольних м’ячів у кільце.

Організатори заходу – Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт», Сєвєродонецький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів за підтримки Управління молоді та спорту ОДА.

Нагадаємо, цього року до Міжнародному дню людей з інвалідністю в області пройшла низка спортивних та культурних заходів у Сєвєродонецьку, місті Сватове, Кремінній; відбувся всеукраїнський Форум та соціокультурна програма для юних луганчан.

3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністю3 грудня у Сєвєродонецьку відбулось спортивне свято серед дітей з інвалідністю


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.