У Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спорту

13-12-2018, 16:30

У Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуУ Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуУ Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуУ Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуСьогодні, 13 грудня, у більярдному клубі “Шарпей” пройшов Кубок Луганської області з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед спортсменів з вадами слуху та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

– Змагання з більярдного спорту користуються попитом серед спортсменів з інвалідністю. Саме тому ми традиційно проводимо такі спортивні заходи. Впевнений, що людям даної категорії просто необхідні позитивні емоції, розрядка. Тут вони можуть поспілкуватись, відволіктись від повсякденних справ, – розповів директор Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Юрій Кравченко.

До Кубку долучились близько 20 учасників, які змагались у двох категоріях.

Так, за результатами змагань серед спортсменів з вадами слуху кращим став Олексій Бахтін, друга сходинка у Рити Агафонової, третя – у Василя Августова.

Серед спортсменів з інвалідністю-учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС перемогу здобув Василь Капітула, друге місце у Анатолія Кравченко, третє – у Миколи Наумова.

Організатори – Луганський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» за підтримки управління молоді та спорту ОДА.

 

У Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуУ Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спортуУ Сєвєродонецьку відбувся Кубок Луганської області з більярдного спорту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інф.ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.