У Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плавання

6-03-2019, 08:47

У Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плаванняУ Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плаванняУ Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плаванняУ Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плаванняУ п’ятницю, 1 березня, в місті Кремінна базу обласного фізкультурного центру “Олімп” пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади “Повір у себе” з плавання серед дітей з інвалідністю всіх нозологій.

У змаганнях взяли участь понад 30 дітей з інвалідністю з Кремінної, Марківки, Лисичанська, Попасної, Сєвєродонецька та Рубіжного. Головна ціль Спартакіади – відбір кандидатів для участі у всеукраїнських фінальних змаганнях. 

– Сьогодні ми зібрали юних спортсменів з різних міст та районів області. Чудово, що до спартакіади долучається все більше охочих, адже плавання – це не тільки корисний вид спорту, це ще й чудова реабілітація для дітей. Саме тому наш Центр приділяє даному виду спорту особливу увагу, – розповідає начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. 

Учасники змагались на дистанціях: 25 та 50 метрів (брас, батерфляй, вільний стиль та плавання на спині).

Так, кращі результати показали: Гаращенко Марко (50 м вільний стиль – 1.11,84), Михоничев Денис (50 м брас – 0.47,88), Пархомов Мирон (50 м на спині – 1.11,91), Поліщук Ганна (50 м брас – 1.22,38). Саме ці спортсмени представлятимуть нашу область на фінальних змаганнях всеукраїнської Спартакіади “Повір у себе” з плавання серед дітей з інвалідністю, яка пройде вже у квітні. 

У Кременній пройшов відбірковий тур обласної Спартакіади "Повір у себе" з плавання

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренують спортсменів: Олексій Ганусенко та Надія Можаєва.

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.