Юрій Ноженко - чемпіон України!

6-03-2019, 15:45

Спортсмен Луганського регіонального центру «Інваспорт» Ноженко Юрій став переможцем чемпіонату України з греко-римської та вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху (юніори, кадети), який закінчився сьогодні у м. Миколаїв.

З 04 по 06 березня у Миколаєві проходив чемпіонат України з боротьби вільної та греко-римської серед спортсменів з вадами слуху (юніори/кадети). Нашу область представляв Юрій Ноженко.

У ваговій категорії до 80 кг Юрій завоював дві золоті медалі з греко-римської та вільної боротьби.  

Зазначимо, що Юрій Ноженко займається боротьбою з 2015 року під керівництвом тренера Федченка Олексія Михайловича. У 2018 році спортсмен отримав спортивний розряд кандидата у майстри України з вільної та греко-римської боротьби та став кандидатом до складу національної збірної України.

Спортсмен є багаторазовим чемпіоном та призером чемпіонатів та кубків Луганської області з боротьби вільної та греко-римської серед юнаків (здорові спортсмени), переможцем фінальних змагань всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з боротьби вільної та греко-римської серед дітей з вадами слуху в 2017 році, переможцем чемпіонату України  з боротьби вільної та греко-римської серед спортсменів з вадами слуху (юніори/кадети) у 2018 році.

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.