Спортсмен Луганщини став чемпіоном світу з легкої атлетики!

10-04-2019, 15:29

Спортсмен Луганщини став чемпіоном світу з легкої атлетики!Олександр Дмитриєнко завоював золоту і срібну медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед спортсменів з вадами слуху. Змагання проходили в Таллінні з 14 по 17 березня 2019 року.

Олександр здобув золоту медаль в естафеті 4 по 400 метрів і срібну нагороду в бігу на дистанції 60 метрів. Тренує спортсмена – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Юрій Стусік.

- Завдання ставили – взяти медалі,  ділиться враження тренер спортсмена Юрій Стусік. – На тренуваннях Саша показував непогані результати і ми розуміли, якщо він пробіжить з таким часом як на тренуваннях, то можна розраховувати на медалі. Головне було перемогти самого себе. І вважаю, що Олександр з цим завданням впорався добре.  6,90 в дистанції на 60 метрів – це, можна сказати, його максимальний результат.  В «золотій» естафеті 4 по 400 він показав другий час в команді, що теж добре. Тож, виступом задоволені і тепер починаємо готуватися до Чемпіонату Європи, який проходитиме влітку цього року в Німеччині.  

Олександр Дмитриєнко – народився в Луганську 10 травня 1987 року, переселенець. Заслужений майстер спорту України. Срібний призер Дефлімпійських ігор 2009 року в Тайвані, 2013 року в Болгаріі і 2017 року в Туреччині. Один із провідних спортсменів Луганщини, вихованець Луганської обласної дитячо-юнацької школи для інвалідів. 

- Приємно бачити як спортсмен втілює наполегливу працю в результат, – розповідає начальник центру Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Юрій Кравченко. – На останніх трьох Дефлімпіадах Олександр здобував медалі і якщо продовжуватиме прогресувати і далі,  то є всі шанси на успіх і на наступних Дефлімпійських іграх в 2021 році.  До речі, за успіхи на міжнародних змаганнях спортсмени і тренери отримують фінансові винагороди від управління молоді та спорту Луганської ОДА, які також приділяють особливу увагу до підготовки спортсменів до змагань, а саме придбанню інвентарю, проведенню навчально-тренувальних зборів тощо.  Тому наші спортсмени мають все необхідне в плані мотивації і якісного тренувального процесу. 

Зазначимо, що це перший в історії Чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху саме в закритих приміщеннях. В чемпіонаті взяли участь близько двадцяти п’яти країн світу.    

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"

 


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.