Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській Спартакіаді

15-04-2019, 08:38

Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській СпартакіадіЧудові новини від нашої збірної команди Луганської області з параплавання, яка приймала участь у фінальних змаганнях XXVІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю, яка проходила 10-13.04.2019р. в м.Кам'янське!!!

За підсумками змагань:

Поліщук Ганна - 1 місце 50м. вільний стиль (МСУ); 2 місце 100м. вільний стиль (МСУ); 2 місце 50м. на спині(КМСУ);

Михоничев Денис - 1 місце 200м. комплексне плавання(ІІІр); 2 місце 50м. батерфляй(ІІІр); 3 місце 50м. вільний стиль(ІІр);

Гаращенко Марко - 3 місце 100м. на спині(б.р.);

Пархомов Мирон - 4 місце 50м вільний стиль. Наймолодший в нашій команді. Покращів свій час, та виконав норматив 1юнацького розряду.Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській Спартакіаді

Особливо треба відмітити виступ зіроньки нашої команди - Поліщук Ганни(учениця Кремінської спеціальної школи-інтернат Кремінська Спеціальна Школа-інтернат), яка за два роки наполеглевих тренувань вже виконала норматив Майстра спорта України на двох дистанціях (50м вільний стиль, 100м вільний стиль). Ганна цілеспрямована та завзята спортсменка. Вона постійно покращує результати, є взірцем і лідером нашої команди. За підсумками 2018 року була нагороджена грамотою (Кремінської районної державної адміністраціі Кремінська районна державна адміністрація та Кремінської районної ради) за високі спортивні результати.

Нагадуємо, що тренують юних спортсменів Олексій Ганусенко та Надія Можаєва.

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.