В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю

18-04-2019, 15:27

В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністюВ Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністюВ Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністюВ Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю18 квітня в Сєвєродонецьку, у приміщенні КДЮСШ 1 проходили чемпіонати Луганської області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь понад 20 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного . Спортсмени змагались за коловою системою.

  

 

 

Переможцями у змаганнях з шахів стали:

1. Золотарьов Валерій, м. Лисичанськ

2. Анікеєв В'ячеслав, м. Сєвєродонецьк

3. Коваленко Данііл, м. Сєвєродонецьк

Переможцями у змаганнях з шашок стали:

1. Скалівенко Олексій, м. Сєвєродонецьк

2. Чаплай Василь, м. Сєвєродонецьк

3. Цегельник Сергій, м. Сєвєродонецьк

Всі учасники були нагороджені грамотами, переможці та призери медалями.

В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністюВ Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організатори – Луганський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» за підтримки управління молоді та спорту ОДА.

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.