У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

19-04-2019, 14:30

У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністюУ Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністюУ Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністюУ Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю19 квітня в Кремінній, у басейні спотивної бази "Олімп" проходив Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю (всі нозології). У змаганнях брали участь понад 30 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної, Попасної, Марківки, Рубіжного. 

Організатори – Луганський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт» за підтримки управління молоді та спорту ОДА.

Спортсмени змагались на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м на спині, 50 м батерфляй, 50 м брас.

Найкращі результати показали:

- Поліщук Ганна (серед жінок), яка виконала норматив майстра спорту України;

- Нікітченко Олександр (серед чоловіків), який  виконав норматив І розряду на дистанції 50 м на спині.

У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністюУ Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники змагань отримали грамоти, медалі та кубки.

За підсумками змагань сформована збірна команда Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю, яка візьме участь у Кубку України з плавання серед спортсменів з інвалідністю, який буде проходити у м. Кам'янське з 1 по 4 травня цього року.

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.