Спортивні вихідні для «Інваспорту»

22-07-2019, 11:52

Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»В Сєвєродонецьку, в приміщенні КДЮСШ1 проходив чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху. Організатори змагань – Луганський регіональний центр "Інваспорт". 

В змаганнях взяли участь спортсмени з вадами слуху та "поза конкурсом" - спортсмени з інвалідністю інших нозологій. 

 

 

  

 

Результати змагань:

Чоловіки:

1 місце - Стекольніков Юрій;

2 місце - Бахтін Олексій;

3 місце – Бініш Денис. 

Жінки:

1 місце - Агафонова Рита;

2 місце - Стасинчук Олена;

3 місце - Мухіна Анастасія. 

– Настільний теніс – один з видів спорту, в який регулярно грають спортсмени з вадами слуху в групі здоров’я нашого Центру, тому на змаганнях учасники могли вже продемонструвати свої навички, – розповідає начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. – В свою чергу, головна мета змагань – залучити людей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Зазначимо, що в категорії «поза конкурсом» вперше у змаганнях взяв участь спортсмен з ампутованими кінцівками рук Слава Анікєєв, який вперше спробував зіграти в настільний теніс нещодавно – під час проведення спортивно-реабілітаційного табору у Західному реабілітаційно-спортивному центрі в Карпатах в червні цього року. 

– Здебільшого я захоплююсь шахами, беру регулярно участь у змаганнях, які проводить центр «Інваспорт», але раніше я також полюбляв грати і в настільний теніс, – розповідає В’ячеслав. – Тому спробувавши зіграти на базі в Яворіві з перев’язаною до руки ракеткою, зрозумів, що, можливо, відкрию для себе ще один вид спорту. В майбутньому планую регулярно грати в теніс в групах «Інваспорту» на базі КДЮСШ1 в Сєвєродонецьку. 

Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»

Спортивні вихідні для «Інваспорту»Спортивні вихідні для «Інваспорту»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Переможці та призери отримали грамоти і медалі від Луганського регіонального центру «Інваспорт». 

 

Також цими вихідними футбольна команда «Інваспорт», складена переважно зі спортсменів з вадами слуху, одержала впевнену перемогу у турнірі серед здорових спортсменів, а саме у матчі Аматорської ліги з міні-футболу на відкритих майданчиках над місцевою командою «Екодім» – 7:3. Тож, вихідні для спортсменів Центру пройшли по-спортивному. 

Спортивні вихідні для «Інваспорту»

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.