Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингу

8-08-2019, 17:25

Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингуДва Луганські спортсмени вибороли "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингуДва золота та рекорд України – результат виступу наших пауерліфтерів на Всеукраїнській першості. 

З 2 по 4 серпня у місті Дніпро пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА). Всього у змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів із 15 областей України. Луганську область на всеукраїнській першості представляли: майстер спорту України міжнародного класу Олійник Наталія, майстер спорту України Дворцов Сергій, Кислов Олексій (ІІ розряд) та Гряніков Кирило (ІІ розряд). За результатами, наші спортсмени завоювали два золота. Так, Наталія Олійник у ваговій категорії до 73 кг стала чемпіонкою та встановила рекорд України – 120 кг. Ще одне золото виборов наш Сергій Дворцов у ваговій категорії 72 кг з результатом 141 кг.

Тренують спортсменів Андрій Івженко та Станіслав Рибальченко.

Вітаємо!

 

  

 

Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"

 


«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.