Літні спортивні заходи Луганського регіонального центру «Інваспорт»

6-07-2020, 14:21

 

 В червні, після пом’якшання карантиних заходів в країні, Луганський регіональний центр «Інваспорт» провів спортивні змагання згідно календарного плану спортивних заходів на 2020 рік.

     Так, в кафе «Шарпей» були проведені змагання з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед людей з вадами слуху. Спортсмени виявляли чемпіона за олімпійською системою. Переможцем змагань став Василь Чаплай з міста Сєвєродонецька.

– Змагання з більярдного спорту і шахів користуються попитом серед спортсменів з інвалідністю. Саме тому ми традиційно проводимо такі спортивні заходи. Впевнений, що людям даної категорії просто необхідні позитивні емоції, розрядка. Тут вони можуть поспілкуватись, відволіктись від повсякденних справ, – розповів начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Юрій Кравченко.Літні спортивні заходи Луганського регіонального центру «Інваспорт»

До Дня Конституції України в м.Лисичанськ спільно з відділом молоді та спорту Лисичанської міської ради і Лисичанським клубом «Шах і мат» було проведено шаховий турнір серед людей з порушенням опорно-рухового апарату. Згідно з регламентом змагання проводилися за коловою системою (в одне коло). За більшістю набраних очок переможцем турніру став В’ячеслав Анікєєв.

 

 

 

За ініціативи Луганської асоціаціії організацій осіб з інвалідністю   Центром було організовано проведення майстер-класу з велосипедного спорту для дітей з інвалідністю на базі Сєвєродонецької КДЮСШ2. Майстер-клас проводив майстер спорту з велоспорту Андрій Фурман, який провів зустріч з дітьми та батьками, оцінив потенціал, надав необхідних рекомендацій, підтримав бажання дітей отримати можливість займатися спортом.                                                                    

       Зазначимо, що під час змагань були витримані всі необхідні карантині заходи.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                                                              Інф. ЛРЦФКСІ "Інваспорт"


«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.