XXIV Дефлімпійські ігри 2021

24-07-2020, 14:38

XXIV Дефлімпійські ігри  відбудуться з 5 по 21 грудня 2021 року в Бразилії, в штаті Ріо-Гранде-ду-Сул, в місті Кашіас-ду-Сул.

У штаті Ріо-Гранде-ду-Сул більше одинадцяти мільйонів жителів, що становить приблизно 5,4% населення Бразилії; він найбільш населений у Південному регіоні та 5-й у Бразилії. Населення Ріо-Гранде-ду-Сул - одне з найрізноманітніших, воно складається з нащадків різних етнічних приналежностей, таких як: португальці, німці, італійці, африканці, ліванці, індіанці (корінні жителі), іспанці, поляки та французи. Крім того, Ріо-Гранде-ду-Сул має досвід проведення великих міжнародних заходів. Так само Кашіас-ду-Сул (фото. 1), друге за чисельністю населення в штаті, що має приблизно 510 000 жителів, готовий приймати XXIV Дефлімпійські ігри. Будучи одним із найважливіших метало-механічних центрів Бразилії, муніципалітет Кашіас-ду-Сул виділяється своєю економічною силою, що сприяє наявності великих галузей промисловості та сектору торгівлі та послуг. Крім того, місто має досвід проведення заходів, серед яких традиційний Національний фестиваль винограду, один з найпопулярніших фестивалів у країні, який проводиться кожні два роки, і за 21 день приймає приблизно 500 тисяч відвідувачів.

XXIV Дефлімпійські ігри 2021

Фото 1. м.Кашіас-ду-Сул.

Центр проведення XXIV Дефлімпійських ігор - це Університет Кашіас-ду-Сул, який сьогодні займає чільне місце у вищій освіті в Бразилії, будучи 6-м найкращим приватним та громадським закладом, 1-е місце в інноваціях та 9-те в галузі досліджень, згідно з рейтингом Universitário Folha (RUF) 2018. У 2019 році британський журнал Times Higher Education UCS визнав його одним з найкращих університетів у світі, він був партнером держави та федерального уряду у багатьох проектах з розвитку. UCS з моменту створення в 1967 році прагне постійно просувати наукову, технічну та гуманістичну освіту з метою освіти своїх студентів, економічного та соціального розвитку північно-східного регіону Ріо-Гранде-ду-Сул. На даний момент UCS нараховує 20 000 студентів та пропонує 151 бакалаврський курс та дистанційне навчання, що охоплює всі сфери знань. У галузі аспірантури UCS має 29 курсів, 18 магістерських та 11 докторських курсів. Все це робить UCS найбільшим вищим навчальним закладом у штаті Ріо-Гранде-ду-Сул. Університет також має науковий, технологічний та інноваційний парк (TecnoUCS), який сприяє просуванню культури, досліджень, інновацій та підприємництва (фото 2).

Фото 2. Університет Кашіас-ду-Сул.

Фото 3. Карта "Університет Кашіас-ду-Сул".

Vila Poliesportiva є органом Центру біологічних та медичних наук. Мета полягає в проведенні, стимулюванні та підтримці навчальних і дослідницьких занять, пов’язаних із спортом, в різних режимах і практиці фізичних навантажень, таких як здоров'я та соціальне забезпечення. Отже, це важливий орган підтримки курсів закладу, особливо в галузі охорони здоров'я. Його діяльність та послуги доступні внутрішній та зовнішній спільноті. Vila Poliesportiva це спортивно-навчальний комплекс на площі понад 20 тис. м², що включає в себе аудиторії, лабораторії, три спортзали (два в тренажерному залі і один у блоці 70), басейн, тенісні корти, легкоатлетичні доріжки, тенісні та дитячі майданчики, майданчики для футбольного поля та волейболу та пляжного футболу. Серед діяльності ми виділяємо програму Олімпійських ігор UCS, мета якої - стимулювати підготовку спортсменів до олімпійських видів спорту, а також партнерство з Інститутом спортивної медицини та прикладних наук руху людини, міждисциплінарним органом, який здійснює дії, спрямовані на спорт з високою продуктивністю та здоров'я населення. Сприяючи досягненню розширення університету, Vila Poliesportiva підтримує декілька спортивних ініціативних шкіл та пропонує внутрішній та зовнішній громаді заняття у своїх тренажерних залах та басейні. Він також підтримує в університеті програми, засновані на персоналі, технічному керівництві та інфраструктурі.

Фото 4. Мультиспортивна база Vila Poliesportiva.

Фото 5. Зали мультиспортивних баз.

Університет Кашіас-ду-Сул (UCS) приймав інші заходи спорту глухих на муніципальному, державному, національному та міжнародному рівнях. Чемпіонати, які вже проходили в Кашіас-ду-Сул:

а) Перші південноамериканські спортивні ігри глухих - Кашіас-ду-Сул - Ріо- Гранде-ду-Сул. Цей захід проходив у місті Кашіас-ду-Сул, штат РС, з 15 по 23 листопада 2014 року. Змагання зібрали глухих спортсменів із 7 країн Південної Америки: Бразилія, Аргентина, Чилі, Колумбія, Еквадор, Венесуела та Уругвай. Було розіграно сім дисциплін: футбол, футзал, баскетбол, волейбол, гандбол, легка атлетика, велосипедний спорт, бадмінтон, плавання, теніс, настільний теніс, пляжний волейбол, дзюдо, карате та шахи. Загалом змагалися майже 700 глухих спортсменів та 170 осіб бразильської делегації;

б) Чемпіонат світу з гандболу серед глухих: ця подія була проведена в липні 2018 року, розраховуючи на участь 9 країн (Бразилія, Камерун, Хорватія, Данія, Еквадор, Гана, Кенія, Росія та Туреччина), 320 глухих спортсменів і транслювалася в 69 країн. Захід проводився виключно у місті Кашіас-ду-Сул при Університеті Кашіас-ду-Сул -UCS.

Декілька разів UCS надавала свою структуру команді Бразилії глухих спортсменів-футзалістів для проведення тренувань, а також бразильським командам з волейболу та гандболу. Слід зазначити, що університет по-різному підтримує глухих, маючи також доступні курси навчання, Курс бразильської мови жестів та програму з бразильської мови жестів та Курс навчання перекладача з бразильської мови жестів. Серед іншого - безліч інших подій для громади глухих.

                                                                                                                

Офіційний сайт: www.deaflympics2021.com

Офіційний Youtube канал: www.youtube.com

                                                                                                                                                    Інф. СФГУ


«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.