В суботу, 14 листопада, стартував відкритий турнір з шахів, присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю

16-11-2020, 14:37

В суботу, 14 листопада, стартував відкритий турнір з шахів, присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю. Змагання проходять в режимі ОНЛАЙН на платформі lichess.org. Зазначимо, що заявки на участь подали спортсмени Сєвєродонецька, Лисичанська, Станиці-Луганської, а також гравці-вихованці Херсонської обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю. Головний суддя змагань - Олег Столяревський.
- Мабуть, шахи – це один з небагатьох видів спорту, в якому під час карантинних обмежень можуть проводитися змагання
навіть у вихідні дні, більш того, формат проведення турнірів в режимі ОНЛАЙН стає сьогодні все більш актуальний для учасників, – розповідає начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. – Саме тому, ми і ініціювали такий турнір, який дасть змогу спортсменам отримати змагальну практику та підтримати свою ігрову форму.
За реглгаментом учасники гратимуть в три ігрових дні, щосуботи, за коловою системою з контролем часу гри 15 хвилин.
- Для нас участь у турнірах з шахів ОНЛАЙН - це перший, але цікавий досвід, - ділеться враженнями директор Херсонської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Руслан Малашенко. - Бажаю всім учасникам продемонструвати всі свої кращі якості та дотримуатися всіх карантиних обмежень. Всім здоров'я!
Підведення підсумків турніру заплановано провести напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 28 листопада.

 

 

 

                                                                                                                    Інф. ЛРЦФКСІ «Інваспорт»


«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.