Вітаємо переможців турніру з шахів, який проходив в онлайн-форматі щосуботи протягом листопада!

30-11-2020, 11:06

Спортсмени Луганщини і Херсонщини протягом листопада змагалися в ОНЛАЙН-турнірі з шахів, присвяченному Міжнародному Дню людей з інвалідністю
Протягом листопада проходив відкритий турнір з шахів, присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю. В змаганнях взяли участь спортсмени Сєвєродонецька, Лисичанська, Станиці Луганської і Херсонської області, які щосуботи змагалися в режимі ОНЛАЙН засобом інтернет-платформи lichess.org
і zoom (для відеоконтролю за гравцями). За регламентом комплект нагород розігрувався за коловою системою (одне коло) з контролем часу 15 хвилин на гру.
Організатори заходу – Луганський регіональний центр «Інваспорт». Головний суддя змагань – Олег Столяревський.
– Змагання в онлайн-режимі для спортсменів з шахів – чудовий спосіб підтримувати свій ігровий тонус і отримати змагальну практику під час карантинних обмежень, – ділиться враженнями начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» Юрій Кравченко. – Зважаючи на сьогоднішню актуальність проведення заходів такого формату, плануємо проведення ще одного турніру з шахів з залученням гравців з інших областей на початку наступного року.
За підсумками змагань перше місце зайняв Данііл Коваленко (Сєвєродонецьк), друге місце у Костянтина Захарова (Берислав, Херсонська область), третє місце посів Валерій Золотарьов (Лисичанськ).
Луганський регіональний центр «Інваспорт» висловлює подяку керівнику Херсонської обласної ДЮСШІ Руслану Малашенку за активну участь в організації проведення змагань.
         
                                                                                        Інф. Луганський регіональний центр "Інваспорт"

«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.