Спортсмен збірної Луганської області Олександр Дмитриєнко здобув золото та бронзу на Чемпіонаті України з легкої атлетики

23-02-2021, 10:12

     Спортсмен збірної Луганської області Луганського регіонального центру «Інваспорт», вихованець відділення з легкої атлетики ЛОДЮСШІ  Олександр Дмитриєнко успішно виступив на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з вадами слуху, який проходив у Сумах 20-22 лютого.
     Олександр здобув золоту нагороду в дистанції 200 метрів (час – 22.32) і бронзову нагороду в дистанції 60 метрів (час – 7.07).
     Зазначимо, що Олександр Дмитриєнко входить до основного складу дефлімпійської збірної України і кандидатом на участь у Дефлімпійських іграх, які проходитимуть у травні 2022 року. Тренує спортсмена – Заслужений тренер України Юрій Стусік.
Спортсмен збірної Луганської області Олександр Дмитриєнко здобув золото та бронзу на Чемпіонаті України з легкої атлетикиСпортсмен збірної Луганської області Олександр Дмитриєнко здобув золото та бронзу на Чемпіонаті України з легкої атлетикиСпортсмен збірної Луганської області Олександр Дмитриєнко здобув золото та бронзу на Чемпіонаті України з легкої атлетики
                                                                                                   
                                                                                                                                                                          Інф. Луганський регіональний центр «Інваспорт»

«Інваспорт»

Луганський регіональний центр з физичної культури та спорту інвалідів

На головну Спортсмени Тренеры Про центр

Використання та передрук матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на invasport.lg.ua.