У Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетики

У Сєвєродонецьку пройшли змагання з легкої атлетикиСьогодні у Сєвєродонецьку, на стадіоні "Хімік" пройшли спортивні змагання з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю. 


Луганські плавці вдало виступили на Кубку України

Луганські плавці вдало виступили на Кубку УкраїниЗ 1 по 4 травня у м. Камянське (Дніпропетровська область) проходив Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумово-фізичного розвитку.


У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю19 квітня в Кремінній, у басейні спотивної бази "Олімп" проходив Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю (всі нозології).


В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю

В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю18 квітня в Сєвєродонецьку, у приміщенні КДЮСШ 1 проходили чемпіонати Луганської області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю.


Олійник Наталія Петрівна

Олійник Наталія ПетрівнаОлійник Наталія Петрівна


Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській Спартакіаді

Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській СпартакіадіЧудові новини від нашої збірної команди Луганської області з параплавання, яка приймала участь у фінальних змаганнях XXVІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю, яка проходила 10-13.04.2019р. в м.Кам'янське!!!


Бєлоусов Дмитро Ігорович

Бєлоусов Дмитро Ігорович


Дмитриєнко Олександр Олександрович

Дмитриєнко Олександр Олександрович


Янчук Карина Олегівна

Янчук Карина Олегівна


Невенченко Дмитро Євгенович

Невенченко Дмитро ЄвгеновичНазад Вперед
Наверх

«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.