Футбол

ФутболВ сентябре 2008 г. в детской юношеской спортивно школе инвалидов в г. Луганск была создана cборная команда Луганской области по футболу среди инвалидов с заболеванием (ДЦП). В состав команды входят спортсмены-инвалиды из Новопсковского р-н., г. Старобельск , г. Алчевск, г. Дебальцево, г. Краснодон, г. Снежное. Со времени основания команда приняла участие в 3 областных спартакиадах по футболу 2008 г. заняла 2 место, 2009 г. заняла 5 место, 2010 г. заняла 1 место. Команда участвовала в 2009г. в двух кубках Украины по мини футболу в г. Сумы (заняли 3-4 места). В июле 2010г участвовали в Чемпионате Украины по футболу (ДЦП) в г. Евпатория и заняли 9 место.

В 2009г. команда участвовала в чемпионате города Луганск по мини футболу среди здоровых спортсменов.

В 2009г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2010г. заняла 9 место на чемпионате Украины.

В 2011г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

В 2012г. заняла 8 место на чемпионате Украины.

  


Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на чемпіонаті України з пауерліфтингуЗ 2 по 4 серпня у місті Дніпро пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА). 

 

 


Чотири медалі привіз Олександр Дмитриєнко з чемпіонату Європи

Чотири медалі привіз Олександр Дмитриєнко з чемпіонату ЄвропиЗ 21 по 28 липня у Німеччині (м. Бохум) пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. 

 

 


Олександр Дмитриєнко виборав "бронзу" на чемпіонаті Європи

Олександр Дмитриєнко виборав "бронзу" на чемпіонаті ЄвропиСпортсмен Луганського регіонального центру "Інваспорт" Дмитриєнко Олександр виборов бронзову медаль в бігу на дистанції 100 м. на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, що проходить в м. Бохум (Німеччина) з 21.07 по 28.07.2019.

 


Поліщук Ганна - майстер спорту України!

Поліщук Ганна - майстер спорту України!Наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.07.2019 спортсменці Луганського регіонального центру "Інваспорт" Поліщук Ганні присвоєно звання майстра спорту України з плавання. 

 

 


Спортивні вихідні для «Інваспорту»

Спортивні вихідні для «Інваспорту»В Сєвєродонецьку, в приміщенні КДЮСШ1 проходив чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху. Організатори змагань – Луганський регіональний центр "Інваспорт". 


В Сєвєродонецьку пройде чемпіонат міста з настільного тенісу

В Сєвєродонецьку пройде чемпіонат міста з настільного тенісу19 липня у приміщенні КДЮСШ1 пройде чемпіонат міста Сєвєродонецька з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху. 


ІГРИ НЕСКОРЕНИХ. Запрошуємо ветеранів війни та діючих військовослужбовців

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ. Запрошуємо ветеранів війни та діючих військовослужбовцівІгри Нескорених покликані через спорт сприяти процесу одужання та реабілітації ветеранів війни та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій.

 


Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на Всеукраїнській спартакіаді

Два Луганські спортсмени вибороли "золото" на Всеукраїнській спартакіадіЗ 2 по 6 червня в м. Одеса проходили фінальні змагання XХVI Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з шахів серед дітей з інвалідністю.


У Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метань

У Бахмуті пройшов Кубок України з легкоатлетичних метаньЗ 24 по 27 травня у м. Бахмут проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР.Назад Вперед
Наверх

«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.