У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

У Кременній пройшов Кубок області з плавання серед спортсменів з інвалідністю19 квітня в Кремінній, у басейні спотивної бази "Олімп" проходив Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю (всі нозології).


В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю

В Сєвєродонецьку пройшли чемпіонати області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю18 квітня в Сєвєродонецьку, у приміщенні КДЮСШ 1 проходили чемпіонати Луганської області з шахів та шашок серед спортсменів з інвалідністю.


Олійник Наталія Петрівна

Олійник Наталія ПетрівнаОлійник Наталія Петрівна


Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській Спартакіаді

Вдалий виступ Луганських плавців на Всеукраїнській СпартакіадіЧудові новини від нашої збірної команди Луганської області з параплавання, яка приймала участь у фінальних змаганнях XXVІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" серед дітей з інвалідністю, яка проходила 10-13.04.2019р. в м.Кам'янське!!!


Бєлоусов Дмитро Ігорович

Бєлоусов Дмитро Ігорович


Дмитриєнко Олександр Олександрович

Дмитриєнко Олександр Олександрович


Янчук Карина Олегівна

Янчук Карина Олегівна


Невенченко Дмитро Євгенович

Невенченко Дмитро Євгенович


У Кременній пройде Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

У Кременній пройде Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю19 квітня у м. Кремінна, в басейні споривної бази "Олімп" проходитимуть змагання за Кубок Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю всіх нозологій.


Юні луганські плавці вирушили на Всеукраїнську спартакіаду "Повір у себе"

Юні луганські плавці вирушили на Всеукраїнську спартакіаду "Повір у себе"Вчора юні плавці збірної команди Луганської області з плавання серед спортсменів з інвалідністю виїхали до міста Кам’янське (Дніпропетровської області) для участі у XXVI Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з плавання серед дітей з інвалідністю.Назад Вперед
Наверх

«Инваспорт»

Луганский Региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов

На главную Спортсмены Тренеры О центре

Использование материалов разрешается при условии наличия ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на invasport.lg.ua.